مجله اینترنتی

مدل لباس مدل مانتو, آموزش آشپزی, عکس های بازیگران, آرایش و زیبایی

یکی از چالش هایی که بسیاری از خانم ها با آن مواجه هستند، انتخاب یک آرایش ملایم برای محیط کار است. این که هر روز صبح پس از اینکه از خواب بیدار می شوید، هم دوست دارید چهره ای مرتب و آراسته داشته باشید و هم نمی خواهید در محیط کار آرایشی اغراق شده داشته باشید از طرفی وقت و حوصله زیادی هم می طلبد درحالیکه شما می توانید با یک آرایش ملایم و ساده، زیبایی تان را حفظ کنید.

ترفندهای آرایش

ترفندهای آرایش خانم های شاغل

خانم های شاغل که بیرون از محیط خانه کار میکنند هر روز صبح باید زمانی را به آرایش کردن اختصاص دهند و آرایشی ملایم و طبیعی داشته باشند, ترفندهای آرایشی به آن ها کمک میکند تا در کمترین زمان با چهره ای آراسته آماده رفتن به محل کار شوند . نمونه هایی از این ترفندهای آرایشی را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید.

مژه های ضخیم و پرپشت

برای پرپشت شدن سریع مژه ها کافیست قبل از ریمل زدن کمی پودر بچه به مژه هایتان بزنید و سپس ریمل بزنید, شاید باورتان نشود با این روش به آسانی مژه هایتان را پرپشت کرده اید.

ترفندهای آرایش

ترفندهای آرایشی زنان شاغل

از بین بردن سیاهی زیر چشم

برای از بین بردن سیاهی های زیر چشم باید قبل از کرم زدن, زیر چشم ها را با کانسیلر پوشش دهید تا سیاهی ها را بپوشانید سپس کرم بزنید و پوستی صاف و یکدست داشته باشید.

ترمیم رژلب شکسته

رژلب های شکسته را دور نریزید, با یک ترفند آرایشی میتوانید از آن ها دوباره استفاده کنید. کافیست آن ها را ذوب کنید به این صورت که آن ها را با قاشق روی حرارت بگیرید و سپس داخل یک ظرف در دار کوچک نگهداری کنید.

اسفنج های آرایشی را دریابید

اگر میخواهید آرایش ماندگارتری داشته باشید بهتر است به جای اینکه با انگشت کرم بزنید از اسفنج های آرایشی استفاده کنید, اسفنج آرایشی را باید قبل از استفاده کمی مرطوب کنید در این صورت کرم زمان بیشتری روی صورت شما باقی میماند.

نمناک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *